Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gta 5 ha nem eredeti?

A gta 5 ha nem eredeti?

Figyelt kérdés

Üdv letöltöttem a gta 5-öt kipróbálás céljából. A gép messze meghaladja az ajánlott gépet is! Még is ha felveszek mindent ultrára full hd -ba akkor elég kevés az fps kb 20-30 körül. Lehet azért mert torrentes vacak? Vagy tényleg ekkora a gépigény ,hogy egy i7 980 gtx-et is megfog?

Ha tényleg ilyen nagy gép kell az ultra futtatáshoz nem veszem meg!!!


2015. máj. 26. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kellene annak a gépnek fullHD-ban gondot jelentenie.
2015. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élsimítást kicsit mellőzd maxon. Próbáld meg nélküle. Torrentnek ehhez nem sok köze kell legyen. Olvastam valamerre, mi az, ami nagyon kúrja a teljesítményt GTA5-nél, estére megkeresem neked.
2015. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. 2-es neked külön köszi,hogy utána nézel várom! Az a fura ha leveszem a simításokat,és kimegyek az erdős részre ott gyengül meg! Kicsit bánt ,hogy egy ilyen gépen nem megy full-full-on! Mert kellene! Pl a proci I7 3770k ami húzva van 4,4-re a 4770-k-t így simán elveri! A gtx 980 sem alap hanem a G1 Gaming változat,gyári tuningos! Memória megvan mind a 8 giga. Már kezdek arra gondolni ,hogy rossz változatot,azaz hibásat töltöttem le. A gépigény.hu-n GTX 660 az ajánlott ,ennek a 980 kártyának szét kellene tépni ezt a játékot! PUh és mégsem teszi! Pedig a monitor is csak full hd-t tud nem többet!
2015. máj. 26. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos más is panaszkodik rá, nem a te hibád.


[link]


Arra emlékeztem, részletesebben belemegy, de nem... Mindegy, hátha hasznát látod. ;)

2015. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézem köszönöm.
2015. máj. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!