Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű, ingyenes...

Milyen egyszerű, ingyenes programmal tudnék videót úgy lejátszani, hogy lássam, hogy hányadik képkockánál tart és lehessen képkockánként léptetni?

Figyelt kérdés

VLC-hez és MPC-hez sem találtam működő megoldást. Van egy 60 FPS-sel felvett videóm NES emulátorból, meg akarom pontosan határozni a karakter mozgását, sebességét, stb...

De ahhoz nekem pontosan látnom kellene az időt, nem csak másodperc precizitással.


Amúgy AVI konténer és a Camtasia saját kodekjét használtam felvételhez (TechSmith Screen Capture). Hang meg sima PCM, 700kbit/s.



#videó #fps #VLC #MPC #képkocka szám
2015. máj. 26. 14:55
 1/4 tabaki ***** válasza:
Avidemux? VirtualDub? Blender? Vagy bármelyik egyéb szerkesztőprogram? Nem hiszem, hogy a lejátszóktól kéne remélned a megoldást.
2015. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Videószerkesztő programokat ismersz?
2015. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sosem voltam otthon videoszerkesztésben, nagyon régen VirtualDubot használtam, de ilyenekre nem volt szükségem. Szóval akkor azt megnézem, illetve Blender is van a gépemen, de azzal is csak ismerkedek és inkább modellezek vele, mint videót szerkesztek. Köszi a tippeket!
2015. máj. 26. 19:12
 4/4 A kérdező kommentje:
A VirtualDub remekül bevált, sőt, úgy látom, másra is fogom használni.
2015. máj. 31. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!