Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BF3-ban milyen oldalra kell...

BF3-ban milyen oldalra kell feltölteni a csalókról készül videókat és képeket?

Figyelt kérdés
Jelenteni tudom a csalókat, de hová kell feltölteni a bizonyítékot? A google drivra elég feltölteni, vagy van rá külön weboldal?

2015. máj. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Supportnak elküldöd szerintem.
2015. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltöltheted bármilyen videomegosztó portálra is, aztán belinkeled, de igazából sokat nem ér, mert kb. semennyit nem foglalkoznak még így se velük sajna.
2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam tegnap, hogy komolyan veszik és a BF4 rossz eladási statisztikái miatt, még a hardveres tiltást is bevezették, amit sokan kértünk már a BF3-óta, de már azt is kicselezték a hack programokra szakosodott bűnözők. Most az amerikai kormány új törvényei alapján és az fbi segítségével késztülnek egy több millió hackert felölelő nemzetközi pereskedésre. Az internetes trollkodás elleni törvényről van szó, azt szeretnék kiterjeszteni az usa-ból az eu-ra és az usa-val kereskedelmi viszonyban lévő keleti országokra. ha ez sikerül, a világ bármely tájáról dolgozó hackerek-et személy-szerint elő lehet venni. Persze sok marad akkor is, de az aim- és wallhack progikat írók 90%-a az usában és oroszországban él, így a csaló programokat írók és pénzért árulók nagy része eltűnne a netről! remélem sikerül nekik!
2015. máj. 27. 15:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy amíg az eladásokban nem látszódott, addig tényleg nem vették komolyan a csalókat, de a BF4 buktája után már bármire képesek. Hajrá!
2015. máj. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!