Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok nekem küldeni egy...

Tudtok nekem küldeni egy DirectX letöltő programot?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:

A legújabb fajta,DirectX 11 kellene.

Előre is köszönöm.

És ugye ha pl egy játékhoz(mint az Assassin's Creed 3)

DirectX 10 kell,ugye akkor a 11el is megy?

Előre is köszönöm.

2015. máj. 27. 20:36
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és Windows 7re
2015. máj. 27. 20:36
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
A Windows 7 alapból tartalmazza a DirectX 10 -et és 11 -et is. Természetesen azt támogató videokártya is kell hozzá, és a játék kiadási dátumától lehetőleg nem korábbi driver.
2015. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De cimborám szerint is azért áll le az EREDETI assassin's creed 3,mert a (szintén eredeti,ha szamit valamit) felulirta a DirectX fileokat.
2015. máj. 27. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs a kifejezésért, de a cimborád hülye. Abszolút nem ért a témához, ne hallgass rá.


Írd le, hogy pontosan mi a problémád (új kérdésben), és van itt sok szakember (ejtsd: kocka), akik majd megmondják, mit tegyél.

2015. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A haverom most fog végezni a Mechvart (vagy hogy kell leirmi) informatikai szakiskola bla bla bla(nem tudom az Iskola nevet) tehat lassan informatikus vegzettsege lesz,ezert hallgattam ra.De koszonom szepen,kiirom,mivel elegge megoldasra var ez a problema:D
2015. máj. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!