Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a külömbség az Anime...

Redghost kérdése:

Mi a külömbség az Anime Studio Pro 10 és az Anime Manga között?

Figyelt kérdés

Meikkel lehetszebb és kidolgozottabb rajzot vagy animációt készíteni?

Meik programot nehezebb megtanulni használni?



2015. máj. 28. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nincs rá pénzem.
2015. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sincs de torrentel leszedtem valahogy az Anime Studio Pro 10-et.Utána felkerestem a fejlesztők honlapját extrákért és ott láttam a Manga Studio Ex 5-t, de sajnos nem találtam olyan ismertető videót mint az Anime Studio Pro 10-ről (mert az Anime Studio Pro 10-ről volt ismertető videó hogy mire képes).Valami ötlet?
2015. máj. 31. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint kipróbáltad a próbaverziót, igaz? :D
2015. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, hanem a kickass torrentrol leszedtem, volt vele patch is.találtam videot a manga studio 5-rol allitolag nm lehet vele animalni de lehet vele 3D modelleket kesziteni (ez hujen hangzik, ugy ertem van benne 3Dmodellezes technika), csak azt nm tom hogy a 3D modelleket meg lehet animalni vagy nm (mondjuk hogy valosznu hogy meg lehet de biztosra szeretnek menni).
2015. jún. 3. 17:24
 5/5 anonim válasza:
Az a különbség, hogy a manga studio, egy -manga készítő program, vagy képregény, az anime studio pro 10 meg egy animáció készítő program. Mert azért pl: Manga az egyiknek a neve, mert a japánban a képregény a Manga. Ugyan úgy a jabánban az anime, a japán rajzfilm. Szóval akkor ha animációt akarsz készíteni akkor az Anime Studiót kell beszerezned, amúgy a legújjab, most a 11. Ja, és Nehéz program, de meg lehet simán tanúlni, azzal szemben nagyon profi program, és nagyon drága XD.
2015. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!