Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet elindítani az F1...

Hogyan lehet elindítani az F1 Birkuc 2006-2009 c. játékot Win 7 op. Rendszeren?

Figyelt kérdés
Akinek elmegy rajta, az írjon, hogy hogy sikerült neki.
2010. febr. 26. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Rákattintasz a parancsikonjára és lenyomod az ENTERT!


Ha esetleg nem indul el, akkor használod a nyamvadt google.hu-t!!!

Pl. kiadja ezt a linket: [link]

Nem kell egyből "anyucihoz" rohanni, ha bibis lesz a buksid.

2010. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tom élvezed, hogy leoszthatsz másokat, de képzeld, olvastam már ezt, és keresgéltem is, csak nem találtam semmit, gondoltam megkérdezem itt, hátha tud segíteni valaki, de ilyen f*sszopókra találok, akkor ezt se csinálom többször. belőled se lesz semmi az biztos az életben.
2010. febr. 26. 18:46
 3/7 anonim válasza:
Én még nem próbáltam ki , mert még nem raktam fel a Win. 7-et,d ha rákattintasz jobb egérgombbal az ikonjára és kiválasztod, azt hogy tulajdonságok és azon belül van egy olyan hogy kompatibilitás és ott az első kipipálható mezőt és kiválasztod , hogy Windows Xp, le OKÉzod és kész.
2010. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam, de nem sikerült, ugyanúgy kilépett belőle
2010. márc. 12. 16:41
 5/7 anonim válasza:

Ugyan e a problémám...

Eddig az összes Formula 1-es játék ment a gépen hogyha a kompatibilitást átállítottam Windows 98/ Windows XP-re. De birkuc modjánál nem sikerül. Próbáltam már én is mindent de sehogyse.

2011. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mmint elírtam.. Windows 98/ Windows ME
2011. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello, nem tudom aktuális-e még a kérdés, tudom régi játék nagyon, speciel én csak most töltöttem le kicsit későn :P Nekem is win7 van, mindig kilépett a pályaválasztás után, de EZ AZ EGY megoldás után jó lett, és már működik rendesen .


www.gphungary.hu/hirek/F1C_Vs_Win7

2012. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!