Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan és hogyan tudok letölte...

Honnan és hogyan tudok letölteni, telepíteni VGA grafikus adapterhez kompatibilis illesztőprogramot? Fujitsu Siemens Amilo M6450G a laptopom. Windows 7 Home Premium 32 bit van rajta. Most telepítettem.

Figyelt kérdés

Nem működik a képernyőkímélő és mintha össze lenne nyomva a képernyő is, a kör ellipszis, a téglalap négyzet alakú. A fényképeken széthúzott "kövér" emberek lászanak.

Nagyon sokat kerestem a programot, de sehol nem találok. Kérem, segítsetek.



2015. máj. 29. 15:06
 1/2 Tengor ***** válasza:
Gyártó oldalán fogadjunk nem nézted még! [link]
2015. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:

Ne privátban!

"Köszönöm a választ, én is ott próbálkoztam, de nem jártam sikerrel. Ezért szervizbe vittem, ahol visszavarázsolták valahogy a régi xp-s illesztőprogramot. A Siemens kivonulása a Fujitsuból okozta, hogy a gyártó honlapján már nem találni megfelelőt.

Még egyszer, köszönöm."

Ezt nem tudom honnan vettétek, ott van az oldalon az összes szükséges driver. Az Abit 8 éve megszűnt, és még mindig elérhetőek az alaplapjaihoz a driverek. Csak mert az egyik partner kilép nem szűnik meg a támogatás.

De lényeg, hogy működik és a szervizesek sem halnak éhen!

2015. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!