Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen 64 bites konvertáló...

Milyen 64 bites konvertáló programokat ismertek, és honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Olyat, ami gyors, és jó, és nem az x86 mappába települ..., és ha lehet, ingyenes. Elsősorban DVD rippelők és videó konvertálók érdekelnek, amivel DivX-es DVD lejátszóra tudok DiviX-be konvertálni.
2010. febr. 26. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Később még nekem is szükségem lehet rá,ha teszek fel 64 bites rendszert,ezért keresgéltem kicsit.Hát nem tapasztaltam a bőség zavarát. :)

Egyet azért találtam,de én még nem használtam.Kíváncsian várom én is a tippeket.


[link]

2010. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:\ Ez is az x86 mappába települ... :(
2010. febr. 26. 19:20
 3/10 A kérdező kommentje:
És Avi-ból csinál DVD-t, nem fordítva..
2010. febr. 26. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:
WinAVI10 és FairUseWizard...azt hiszem. Portable-ban is megszerezhetők. [link]
2010. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez is az x86 mappába telepítődik, szóval eddig egyik sem 64 bites...
2010. febr. 26. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
WinAvi sem? [link]
2010. febr. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. febr. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A WinAVI is 32 bites, ráadásul Shareware, és mondjuk rippelésre nem használnám, mert nem szedi szét a DVD-t, csak a VOB-ot konvertálja közvetlen...

Nem tudom miért nem rakják külön a 64 bites, és a 64bites rendszeren futó 32 bites programokat..., én is kerestem az x64bitdownload.com-on, de még az sem jelent semmit, amin ott a logó, eddig egy programot találtam, ami 64 bites, az a Quick Media Converter.


[link]

2010. febr. 27. 07:05
 9/10 anonim ***** válasza:
WinAvi-nál be lehet állítani, hogy fűzze egybe a fájlokat..., de régen használtam, mert a FairUse-t jobban kedvelem...persze ahogy mondtad nem 64-esek. Van egy kis zökkenő a 64-re állásnál ahogy látom, meg sokan mondják is, hogy kevés progit lehet találni 64-re. :(
2010. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na igen, annyira nem néztem meg, de szétvágást írtam, nem összefűzést...

Az összefűzés talán elég, ha pl 1 filmet konvertálsz, bár akkorsem biztos, hogy kimarad a menü..., szóval olyan kéne, ami különválasztja a jeleneteket, ha kell, pl., ha egy koncert DVD-t, vagy olyat konvertálsz, amin klippek vannak, ne csak tekeréssel lehessen váltani...

2010. febr. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!