Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régebben feltelepítettem a...

Vikva kérdése:

Régebben feltelepítettem a vibert a gépemre, most lejött egy frissítés és azóta használhatatlan, vissza lehet vonni valahogy a frissítést anélkül, hogy törölném és újra tenném a programot?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 12:59
 1/7 anonim válasza:
Ugyanígy jártam sajnos. Se kép, se hang...
2015. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jobb ötlet híján én letöröltem a programot, újraindítottam a gépet, s telepítettem ismét. Most működik, de persze az összes levelezési előzményemet elveszítettem. (Mondjuk a telefonon megmaradtak, de onnan macerás pár dolgot előhalászni...)
2015. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont ezt akartam elkerülni, de ahogy érzékelem elkerülhetetlen a dolog :(

Azért köszi.

2015. máj. 31. 12:22
 4/7 liz49 válasza:

Velem is ezt történik már napja. naponta többször kellett töröljem a gépről és telepítettem újra, de csak a régi 5.0.1.42-es verziót, de ahogy automatikusan frissült az 5.1.1.15-re, ismét csak az üres keret látszott (win7 oprendszert használok). Ma viszont a bekapcsoláskor rendesen beállt az ablak, ahogy kell, de szerintem még nem frissítette magát (bárcsak tévednék).

Tudja-e valaki, hogy a frissítést ki lehet-e kapcsolni?

Vagy mi lehet a megoldás, amíg nem jelenik meg egy automatikus javítás?

2015. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 liz49 válasza:

Velem is ezt történik már 2 napja, naponta többször kellett töröljem a gépről és telepítettem újra, de csak a régi 5.0.1.42-es verziót, de ahogy automatikusan frissült az 5.1.1.15-re, ismét csak az üres keret látszott (win7 oprendszert használok).

Ma viszont a bekapcsoláskor rendesen beállt az ablak, ahogy kell, de szerintem még nem frissítette magát (bárcsak tévednék).

Tudja-e valaki, hogy a frissítést ki lehet-e kapcsolni?

Vagy mi lehet a megoldás, amíg nem jelenik meg egy automatikus javítás?

2015. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A szép az a dologban, hogy a minap letöröltem a régit s újratelepítettem (s mint korábban írtam is, utána működött), de amint befejeztem tegnap a munkát s kikapcsoltam a gépet, a legközelebbi bekapcsoláskor (ma reggel) megint produkálta a hibát. (Ismét törlés és telepítés volt a megoldás - valahogy ez így sehogy sincs rendben... )
2015. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 liz49 válasza:
Sajnos pár napja ismétlődött a dolog, napok óta fehér ablak (a legutolsó automatikus viber javítás óta), hiába távolítom el és telepítem újra a régi verziót és a frissítést azonnal kilövöm, az csak addig működik, amíg a gép le nem áll (alvó üzemmód, hibernálás vagy kikapcsolás), utána azonnal kilőhetetlenül frissít és jön a fehérség..... :(
2015. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!