Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eléggé belassult a gépem,...

Eléggé belassult a gépem, megoldás lehet rá az hogy frissítem a videókártyához tartozó eszköz illesztőt, és egyéb programokat?

Figyelt kérdés
Nemvagyok egy pc-zseni.eddig internet se volt a gépen,de most amióta van, bevan lassulva elég rendesen. vírusirtoztam avastal (leszedtem az ingyenes próba verziót) végignéztem Malwarebytes_el de ugyan úgy lassú.Nincs olyan program ami az összes eszköz illesztő programomat frissíti?

2015. máj. 31. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki a géped, Ccleaner-t és/vagy Advanced System Care nevű progit használd!
2015. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Jobb, ha minden illesztőprogramot magad szedsz le a gyártó honlapjáról, nem bízod automatikusan működő csodákra. Mellesleg ez a lassuláson nem segít. Nyilván a rendszer szemetelődött tele, ha a tisztogatóprogramok nem oldják meg, marad a szokásos adu ász, az újratelepítés.
2015. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos nem hogy a videó kártyát frissíted ,viszont ha a advans és a ccliner sem segít én a helyedben újra raknám.A tiszta új rendszerek sokkal gyorsabbak szoktak lenni.
2015. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!