Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tiltsam le azt, hogy a...

Beni_dj kérdése:

Hogyan tiltsam le azt, hogy a Windows beépített számológépe minden egyes gép inditásnál elinduljon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem az lenne a problémám, hogy, ha bekapcsolom a számítógépet, akkor a számológép azonnal elindul és a világ összes oénzéért se tudom bezárni.Valaki pls segítsen.

2015. máj. 31. 13:08
 1/8 anonim válasza:
Milyen Windows? 8.1 Professional?
2015. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a számológépet nem tudod bezárni, ott már gond van :D Vagy vírus, vagy nem tudom :D Telepítsd újra a géped.
2015. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A bezárás hibáját nem csak vírus okozhatja. De itt most ha jól értem nem az az elhárítandó probléma, hogy a számológép nem zárható be. Hanem hogy automatikusan elindul. Ez pedig valószínűleg egyszerűen megoldható egy ütemezett feladat eltávolításával, vagy egy minimális registry szerkesztéssel. Csak ehhez nem ártana tudni, hogy milyen verziójú Windowsról van szó.
2015. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:

Nézd meg, hogy szerepel-e a rendszerrel együtt automatikusan induló programok között.


Startmenű > beírod, hogy "msconfig" > "Automatikus indítás" fülnél kiveszed a pipát a számológép mellől.

2015. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hypno válasza a legtöbb esetben tökéletes, de azon a felületen nem jelenik meg minden automatikusan induló program. A teljes listához töltsd le a Microsoft hivatalos oldaláról az Autoruns nevű programot. Ha valamiről nem tudod egyértelműen hogy mi, akkor ne nyúlj hozzá. Ez egy haladó felhasználóknak szánt program, de nekik is érdemes elolvasni a letöltő oldalon a leírást:


[link]

2015. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Windows 7 64bit Ultimate...és az autoinditásnál nincs ott...és az a vicces, hogy néha mikor elinditom a gépet akkor kidob egy olyan üzenetet, hogy Calculator Stopped Working, ott nyomom a end task vagy mi szokott ott lenni, és akkor kiüti
2015. jún. 2. 05:40
 7/8 anonim válasza:
Megpróbáltad azt a microsoftos programot, amit javasoltam?
2015. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 andris90911 válasza:
Jobb klikk tálcára, feladatkezelő, indítás, és megkeresed a számológépet, majd letiltod.
2017. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!