Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A JPG -s MP4 fájlok meg...

A JPG -s MP4 fájlok meg tudnak romlani?

Figyelt kérdés

Tavaly a ballagáson csináltam egy halom képet és videót. Ma akartam összevagdosni őket, és nézem, hogy 3 videó kivételével mindegyik 8 KB. EREDETILEG MINDEGYIK JÓ ÉS OLVASHATÓ VOLT!!!!!!!!!!!!!!

és most tönkrement az összes


Az már biztos, hogy javíthatatlanok, de félek, hogy a többi, később készült videók is erre a sorsara juthatnak...


Mitől lehetett ez?



2015. jún. 1. 15:09
 1/7 Tengor ***** válasza:

Ha meghibásodik az adattároló, akkor tönkremehetnek a felvételek.

Vedd elő a biztonsági mentést!

2015. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha lenne.........

Telefonnal csináltam őket, minden videómat a gépen tárolom, mindig, amikor hazaérek, első dolgom mindent áthelyezni gépre, hogy legyen hely a telefonon..........

2015. jún. 1. 15:13
 3/7 A kérdező kommentje:

MOST AKARTAM MEGNÉZNI AZOKAT, AMIK MÉG MÚLTHÉTEN JÓK VOLTAK, ÉS ÁTKONVERTÁLTAM ŐKET .AVI-BA, ÉS MÁR AZOK SEM OLVASHATÓAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RÖGTÖN KONVERTÁLŰS UTÁN NÉZTEM MEG ŐKET ÉS MIND JÓ VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jún. 1. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
rugdosom szét mindjárt ezt a merevlemezt!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jún. 1. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem merevlemez hiba...
2015. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, gondoltam én is sokat, hogy a telefon, de ha az lenne, akkor már alapból olvashatatlanok lennének, ezek pedig jók voltak, gépen is meg tudtam nézni őket, amikor frissen tettem át őket, de most mindegyik halott!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Holnap a telefonom, holnap után a merevlemezt végzem ki

....na jó, csak a telefont, de azt halálkomolyan!!!

2015. jún. 1. 17:21
 7/7 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a winyóra?
2015. jún. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!