Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan (akár fizetős, akár...

Olyan (akár fizetős, akár ingyenes) programot ajánlana valaki, ami a youtube-hoz hasonlóan felismeri az emberi beszédet és automatikusan feliratozza a videót?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy - ellentétben a youtube-tól - ne kelljen feltölteni a webre a videót, ahhoz hogy működjön az automatikus feliratozás, elég legyen csak betölteni a videót a számítógépemre telepített video lejátszó programba. Angol nyelvű videokhoz szeretném használni angol feliratozásra, a szöveg könnyebb érthetősége végett. (Tudom, hogy az ilyen jellegű programok nem tökéletesek, előfordulnak "félrehallások", különösen ha nem jól artikulál a beszélő, de ettől függetlenül hasznosnak tartom az alkalmazást.)

#médialejátszó #beszédfelismerés #automatikus felirat #automatikusan feliratoz #video lejárszó
2015. jún. 2. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
nem az hogy nem tökéletesek de távol állnak az igazságtól.. néha 1-1 szót el is találnak.. nem tudom mire kell de otthoni bohóckodáson kívül másra nem jó..
2015. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem az volt a kérdés, hogy mi a VÉLEMÉNY az ilyen programokról általánosságban, hanem hogy MIK EZEK KONKRÉTAN. Használati utasítás ha ilyen kérdést látsz: (1.) Ha tudsz a kérdésre RELEVÁNS választ adni, leírod röviden, tömören lényegre törően. (2.) Ha nem tudsz, nem írsz semmit.
2015. jún. 2. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
gondoltam megkíméllek attól hogy szenvedjen kelljen vele és tájékoztatlak hogy mennyire használhatatlan ez, persze a kérdezők egyből pattognak mintha övék lenne az oldal :D
2015. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor fussunk neki még egyszer. Gondolom nagy tapasztalattal rendelkezel a témában, akkor légy szíves sorolj fel nekem KONKRÉT szoftvereket (nem youtube), amiket már próbáltál, és rossz tapasztalatod volt velük. Figyelek.
2015. jún. 2. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
androidon a google beszéd felismerő és a windows beépítettje..
2015. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amin érdemes elindulni:

[link]

[link]


A Windowsban is van beépített:

[link]

2015. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"gondoltam megkíméllek attól hogy szenvedjen kelljen vele és tájékoztatlak hogy mennyire használhatatlan ez, persze a kérdezők egyből pattognak mintha övék lenne az oldal :D"


Te nagyon el vagy tévedve. Az oldanak az a funkciója, hogy akinek valamilyen konkrét kérdése merül fel, az viszonylag gyorsan hasznos választ kapjon rá.


Mutatok egy példát a releváns válaszra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Nem kezdtem el okoskodni, hogy nincs olyan, hogy jogi jegyzet meg egyéb baromságok, hanem adtam egy lényegre törő választ a KÉRDÉSRE.


A magadfajta okoskodó ego-janók nem azért járnak ide, hogy másoknak segítsenek, hanem hogy a kis nárcisztikus személyiségüket legyezgessék. Az ilyen válaszokkal teljesen haszontalan az itteni jelenléted, csak arra vagy jó hogy másokat idegesíts.

2015. jún. 8. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor az általad leírt dolgom megtettem :3
2015. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi túl igényesek vagyunk ahhoz hogy használhatatlan programokat ajánljunk. :)
2015. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

De hogy KONKRÉTAN a KÉRDÉSEDRE válaszoljak...


Nem, nem ajánlanánk ilyen programokat, mert...


nem az hogy nem tökéletesek de távol állnak az igazságtól.. néha 1-1 szót el is találnak.. nem tudom mire kell de otthoni bohóckodáson kívül másra nem jó...

2015. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!