Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok VirtualBox-ban...

Hogyan tudok VirtualBox-ban windows 98-at telepíteni?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy bebootolom a win98-at, de telepítéskor kilép egy dos-os felületre, kiír mindenféle regisztereket és megfagy. Kell valami trükk a telepítéséhez, vagy egyszerűen szar a win98 verzió? Vagy inkább telepítsem a milleniumot?
2010. febr. 27. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt javaslom próbáld a Microsoftos Virtual PC-t


Egyébként minek kéne neked egy 98-as oprendszer?lassú, kevesebb funkció, folyton lefagy

2010. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A virtual box használatát ismrem, azért ezzel csinálom. Amúgy a dos miatt kellene win98 (nem feltétlen 98, millenium is jó lenne). Csak nem akarok dos emulatorral szenvedni, mert amit eddig elértem csak szenvedésnek lehet nevezni. Ha tudtok valami jó dos emulatort, akkor az is jó lenne, főleg játékokhoz és régi dos-os programokhoz kellene. Amivel eddig próbálkoztam, mindíg volt valami hiba.
2010. márc. 4. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Héhó, dost is lehet virtual boxba telepíteni, csak asszem hogy az Other system fülön van!!
2010. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!