Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sacred Gold betöltésnél...

Sacred Gold betöltésnél lefagy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy feltelepítettem a Sacred első részének a Gold változatát és el is indult, de miután bejön a betöltő képernyő ami után a főmenübe kerülnék, a betöltő csík megáll az elején és az istenért nem akar tovább haladni. Ráadásul nem is engedi bezárni, csak a reset segít. Alapból Win XP SP2-es kompatibilitási módba tette a gép, amit utána átraktam SP3-ra, mert azt olvastam, hogy elv csak abban indul el. De mindkét esetben ugyan ez történt.


Már több féle formában is leszedtem. A sima Standard Sacred-et is próbáltam, ott is ugyan ez a hiba jelentkezett. Aki már járt hasonló cipőben és sikerült orvosolnia, annak nagyon szívesen elfogadom a tanácsát.


Windows 8.1 (64 bites) op.rendszerem van, ATI alaplapi videókártya és AMD proci ha esetleg hardveres kompatibilitási probléma lehet.



2015. jún. 3. 09:42
 1/1 zsoca5230 válasza:
Win 8.1-en nem fogod tudni normálisan futtatni sajnos... 10en megy meg heten de 8on meg 8.1en nem viszont megpróbálhatod a játék mappájában elindítani a config nevezetű fájlt és abban mindent bepipálni a különálló opción kívűl talán utána elindul de a textúra szt fog esni úgy hogy játszhatatlan lesz :/
2015. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!