Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrentes filmeket átlehet-e...

Torrentes filmeket átlehet-e alakítani úgy, hogy az a Windows playerével lejátszható legyen?

Figyelt kérdés
Magyarul: fájltípust lehet-e változtatni?

2015. jún. 3. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen formátumba van ? de ha letöltöd a k-lite packot akkor már le is fogja játszani


vagy telepíted a VLC tés azzal játszod le

2015. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molyolo ***** válasza:

Persze hogy lehet.

De én nem szoktam vele bíbelődni felraktam ezt mert az oroszok még mindíg tudnak:

[link]

2015. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a gépedet csak amerikai típusú konnektorba tudnád bedugni, akkor átépítenéd az egész ház elektromos hálózatát ahelyett, hogy átalakítót vennél?


Tölts le egy normális lejátszót (pl vlc) vagy hozzá szükséges kodeket (ennyi infóból pontosabbat nem tudok) és menni fog. Egyszerűbb mint X órányi filmet átkonvertálni....

2015. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PotPlayer - mindent visz. Nem tudom emberek hogyan képesek Windows Media Player-t használni.
2015. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!