Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32bites OP. Rendszer semmi...

32bites OP. Rendszer semmi semmiképp nem ismer fel 4gb ramnál többet?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy nem lehet átprógramozni vagy valami?

(4GB ramom van és egy 512MB-os videokártyám)



2015. jún. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, tegyél fel 64 bitest
2015. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet és csak 3GB RAM-ot ismer fel, örülök, hogy megosztottad a videokártya memóriáját is, ez nem tudom, hogy jön ide, ha jól sejtem uganúgy, mint amiért sport, mozgás->egyéb témakörben van
2015. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
3,5 GB-ot ismer fel RAM+videóRammal együtt, át lehet programozni, hogy 4GB-ot felismerjen, de ez az abszolút maximum a pointerek mérete miatt.
2015. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet buherálni, hogy a PAE működjön, de nem érdemes, mert nagyon messzire kell érte menni, és semmi előnye nincs a 64 bites rendszer telepítéséhez képest. Hátránya annál inkább van.
2015. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 32 bites rendszer cakk-pakk 4GB RAM-ot címez! Ebben benne van sok minden a fizikai memórián kívül, ezért látsz kevesebbet, nálad cca 3.5GB-ot.

[link]

2015. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örök kérdés, mintha a 64 bites rendszer az ördögtől való lenne, úgy félnek tőle egyesek. "Jaj, valahogy biztos meg lehet oldani a 32 bitesen a 8 giga RAM-ot, ugye?", meg hasonlók. Nem is értem, hogy ennyi RAM és 64 bitet támogató CPU mellett miért kell a 32 bitest felrakni egyáltalán.
2015. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!