Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem tölt be a CS GO és a Dota 2 se, csak mire már time out-oltam?

Figyelt kérdés
Dota 2-nél volt ez a problémám, hogy egyszerűen nem tölt be 2 perc alatt a játék, azaz miattam nem tud elindulni a meccs és újra keresni kell. Botok ellen betölt. 3-an lakunk 1 szobában, nekik betölt 20 másodperc alatt, az internet nem lehet probléma. A gépem egy Lenovo Y500-as laptop i5, gt650 SLI, 8gb ram, Win8.1 (Witcher 3 is elfut rajta, nem ezzel van a probléma). Régen nem volt ilyen problémám. Most megvettem a Cs Go-t és ugyanúgy nem tölt be időben. Ötleteket kérnék, SSD-re nincs pénzem sajnos.

2015. jún. 4. 05:12
 1/2 anonim válasza:
Töltsd le a Speccy nevű programot és küld ide be a képet, (képernyőképet) hogy megnézzük a procid vgad teljesítményét és a hőfokát.
2015. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egészen biztos vagyok benne, hogy nem ez a probléma, de köszönöm.
2015. jún. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!