Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wav kiterjesztésű zenéhez...

Wav kiterjesztésű zenéhez milyen programmal lehet hozzáadni albumborítót?

Figyelt kérdés
Mp3tag-ot ismerem, de azzal csak flac-hez illetve mp3-oz lehet adni, de nekem wav-hoz kéne, tudok ajánlani programot ami kezel wav-ot, hogy tudjak képet rakni a zenéhez?

2015. jún. 4. 18:28
 1/3 ponka100 ***** válasza:
Elméletileg a Windows Média Player(ha hozzá van társítva)és bevan kapcsolva az internetről kért médiaadatok megjelenitése akkor ez automatikus.Ha jól értettem kérdésed.
2015. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem wav-hoz nem lehet (de lehet hogy tévedek) csak a fent leirt módszerrel (nem a wav filéhez rendeled, hanem a wav filét lejátszó program kezeli a hozzárendelést, ha átviszed másik gépre a wav filét, akkor nem fog megjelenni a boritó).


Konvertáltd át Flac-ba és akkor simán hozzá tudod rakni az általad is emlitett programmal. Pl: [link]


De google a barátunk : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ponka100 ***** válasza:

Aha értem coopper világossá tette.Az Easy CD-DA Extractor

tud ilyet.De bevallom még sosem csináltam vele csak látom hogy ott van a lehetőségek közt.

2015. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!