Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb VSTi a három...

Melyik a jobb VSTi a három közül? Sylenth, Nexus, Massive!

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne ki melyik mellett teszi le a voksát és, hogy miért?

Melyik szól jobban? Melyiket használják a legtöbben és miért?

Köszönöm!



2015. jún. 5. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én az FL stúdióra esküszöm, és talán az is a legjobb! Sokoldalú, rengeteg a lehetőség és nem is olyan bonyolult.. A kedvenc Producerem is azt használja! :DD


Fruity Loops FL Studio 11 - Producer Edition 27-30 ezer ft


Fruity Loops FL Studio 11 - Signature Bundle 87 ezer ft

2015. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik az első nem nagyon fogta fel a kérdést. Nem baj.

Én mindhármat használom de ha választani kellene akkor az a Massive lenne de nehezen momdanék le a Sylenth-ről ugyanis azt jelenleg jobban ismerem. :)

2015. jún. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zénevű ***** válasza:

Szerintem meg nagyon szubjektív, hogy kinek melyik jön be.

Különböző pluginek, mindegyiknek van errőssége, gyengéje. Az sem mindegy mire is kell.

A Nexus inkább egy sampler, amiben benne vannak(vagy xp-vel bővíthető) a népszerű hangszerek, szintik mintái. A sylenth már egy kicsit jobban kézreállóbb, itt a hangokat átalakíthatod, te állíthatod elő.

A Massive pedig egy nagyon komoly cucc, amihez már érteni kell, megszokni, tekergetni, állítgatni, alkotni vele.


Az én véleményem, ha egyedi, saját dalt akarsz alkotni, akkor sylenth, massive, ha másolni akarsz, vagy mulatóst, szintipopot "csinálni", akkor nexus.


Amúgy meg a kérdésedre az igazi válasz: próbáld ki mindet és megtudod! :-)

2015. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen vsti-ket ismertek még ezeken kívül?

A Jobbakra gondolok!


És érdekel még sample pack is!

2015. jún. 11. 14:26
 5/7 NaelMatheson válasza:
Massive :) De azon kivül van kontakt vst sampler,spire,Zebra meg sok más ...... De igazából én asztmondom nincs olyan hogy a legjobb,egy darabig használod ezt vagy azt,aztán ha megunod új hangokat akkarsz kitekerni vagy, meghallgatni akkor váltasz :)
2015. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IllumixOff válasza:
Nexust nagyon sokat használom.
2015. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vemberaudio Surge
2015. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!