Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-et hogyan bírom...

A Windows 10-et hogyan bírom feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Szeretném felrakni a windows 10-et. De nincs se DVDm se Pendrive-om. Hogyan tudom ezek nélkül feltenni? Az Iso fájl ki van írva. Letöltött. Mert ugye jelentkeztem a windows 10 letöltésére és telepítésére a microsoftnál.

Ott ha kiadják akkor letölti és feltelepíti. Én hogy tudom dvd nélkül feltelepíteni? Mert oda sem kell dvd meg pendrive!


2015. jún. 5. 15:14
1 2
 1/12 Molyolo ***** válasza:
Én még így nem telepítettem de szerintam nem kell semmi simán csak letölthető lesz a csomag csak kicsomagolás kell és futtatás.Én így képzelem el a dolgot.
2015. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Felesleges volt kiírni, ha nem tudod használni. Meg hogy írtad ki, ha nincs DVD-d? Jaj de nem értelek...


Letöltöd az ISO-t, beemulálod, és elindítod a setup.exe-t. Egyáltalán nem javasolt, de ha te így akarod, hát egészségedre.


Amúgy Windows 10 még nincs.

2015. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés az volt, amire az #1 válaszolt, akkor nem. Windows update formában lesz, mint egy service pack..semmi hűdekomplikált felhasználói beavatkozás nem szükséges hozzá.
2015. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Brenya ***** válasza:
Még meg se jelent még de neked már megvan(gratulálok!!!).: [link]
2015. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Insider preview van, siman toltheto.


Ha csak jatszodni kell, telepits fel egy Virtualboxot, hozz letre egy virtualis gepet, abba csatold bele az iso-t, es voila, lehet telepiteni. Ha ez nem megy, inkabb ne telepits semmit sehova.

2015. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó vettem dvd-t és tovább? Hányas sebességgel írjam ki?
2015. jún. 5. 15:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Angolul van meg letöltve -,- Lenéző kommenteket nem kérek.
2015. jún. 5. 15:48
 8/12 Brenya ***** válasza:
Angolul se jelent meg!!!
2015. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
[link] láss csodát!
2015. jún. 5. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:

A Windows 10 Julius 29.én fog megjelenni.

Aki most ezeket a technikai előzeteseket felrakja az válalja azt is amit a Microsoft az általános szerződési feltételekben, tisztán egyenes közölt, hogy mindent amit a felhasználó csinál rögzít!

Tehát jaj neked ha használod ezt a bugos keyloogeres technikai alfa verziót.

2015. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!