Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek jónak mondható...

Donfetibo kérdése:

Szerintetek jónak mondható Windows élményindex?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyire mondható jónak? Köszi a válaszokat!

2015. jún. 5. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egesz okes:)
2015. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összevissza pontoz, nem tünkrözi a valóságot
2015. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
E pénisz növelésre jó, másra nem.
2015. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ostobaság.
2015. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2,3,4 válaszoló köszi a válaszokat, most nem tudom, hogy a tömör válaszokat, nem tudom, hogy minek írtok ha butaságotokon kívül mást nem tudtok! Ez most azért van, mert a tiétek max eléri 2 vagy 2,5-öt vagy fogalmam sincs?☺☻
2015. jún. 6. 06:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért írtam, mert leszarom. Maga a kifejezés is jelzi a paraméter fontosságát. Alacsony "élményindex" mellett is remekül lehet dolgozni a gépen. Win7-nél az első, hogy kirugdosom belőle a parasztvakító megjelenítési szarságokat.
2015. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 válaszíró igazat adok abban, hogy milyen az index csak kíváncsi voltam, hogy másnak milyen, ha írtad volna, hogy "enyém pl. 8,4 de amúgy az egész ökörség" akkor meg értelek! Amúgy én is ami felesleg kidobom belőle meg ilyenek!!!
2015. jún. 6. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Most akkor milyen választ vársz? Az enyém 5.0, 4 éves laptop, a videókártya a leggyengébb. #3-as.
2015. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!