Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepíti az webkamer...

Miért nem telepíti az webkamera illesztőprogramját? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet adódott, hogy szükségem lenne a webkamerámra, de amikor telepíteni akarom az illesztőprogramját, akkor egy hiba ablakot dob ki a telepítés befejezésekor..

Legutóbb még semmi baja nem volt, akkor is ugyan ezt az op.rendszert használtam..

Ez a kamera típusa: [link]


Ha valaki tud, legyen szíves segíteni, előre is köszönöm.! :)



2015. jún. 5. 23:53
 1/5 Drone007 ***** válasza:

Ha egy telepítést valami átviteli hiba miatt nem tudott befejezni és hibásan települt fel a driver, amit a windows a kamerához rendelt, akkor az bennmarad az eszköznél, és nem akar újrapróbálkozni vele az os.

Először is húzd le a kamerát az usb-ről.

A vezérlőpult eszközkezelőjében nézd meg találsz-e hibás drivert (kis sárga jel a listában, feltehetőleg a Képeszközök sornál). Ha van, töröld azt (jobb gomb a hibás driveren, és eltávolítás).

Csatlakoztasd újra a kamerát, és várd meg míg települ.


Ha ez sem oldja meg, akkor próbáld más USB porttal (lehet, hogy a csatlakozó a gázos), vagy az operációs rendszer a hibás.

2015. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem oldódott meg a probléma..

telepítésközben ezt írja ki az illesztőprogram : " This product is not designed for your current operaing system." Hasonló hogy nem alkalmas az oprendszer vagy valami ilyesmi, de legutóbb is ugyan ez az oprendszer volt a gépen amikor használtam..

Az illesztőprogramot a camera weboldaláról szedtem..

2015. jún. 11. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a száma a kamerádnak ás mia tipusa milyen oprendszerhez kell


bitet is írj

2015. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

win 7-hez kell 64 biteshez..

és Webkamera Logitech QuickCam Express Plus

ez a neve.

2015. jún. 11. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


parancsolj

2015. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!