Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri most megvenni a Rustot?

Megéri most megvenni a Rustot?

Figyelt kérdés

Megéri mostanság megvenni a Rust c. játékot Steamen?

Kipróbáltam tetszett stb.stb. viszont a teljesitménnyel súlyos gondok vannak még.

DayZ-vel is befürödtem, ne legyen ez a Rusttal, ezért tettem fel a kérdést.

Olyanok véleményére vagyok kiváncsi, akinek megvan a Rust, körülbelül hány fps-el játszanak, vannak -e dropok vagy nagyobb problémák. Ha valakinek belefér az idejébe, a gépére is kiváncsi lennék és a grafikai beállitásaira. :)



2015. jún. 6. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről sajnos nem tudok nyilatkozni, fut maxon r9 280al, viszont tartalmilag még mindig nulla sajnos a játék. A felújított és a régi változata is. Szerintem guglizz rá procid / vga-d alapján gameplay videóra.
2015. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
E pillanatban egyetlen játékot sem érdemes Steamen venni, lévén, hogy pár nap múlva jön a nagy nyári leárazás. Akkor nézz vissza, egy kis szerencsével bagóért megkapod.
2015. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontosan, a Steam Sale-re várok éppen, de szerintem megveszem minden esetre. :)

Sajnos egy húzott HD7870-el csak 33, jobb esetben 40 fps-em van, nyáron megveszem valamelyik felsőbb R9-et. Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 6. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

A másik dolog. A Steam most vezette be, hogy két héten belül visszakérheted a pénzt, akár megfelelő indok nélkül is, ha két óránál kevesebbet játszottál vele.

Várd ki a sale-t, aztán meglátod.

2015. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt el is felejtettem, tuti vétel lesz, köszönöm szépen! :D
2015. jún. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!