Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor játszani akarok egy...

Amikor játszani akarok egy játékkal, mindig egy hibaüzenetet dob ki mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Általában játékot le szoktam tölteni, de mostanában nem indulnak el. Pl.Watch Dogs, The Crew stb..

A hibaüzenet: "A D3DX9_43.dll hiányzik a számítógépről. Megoldáshoz próbáld újratelepíteni a programot."

Miután letöltöttem ezt a dll-t, és bemásoltam a játék mappájába, akkor ezt írja ki: "A XINPUT1_3.dll hiányzik a számítógépről. A megoldáshoz próbáld újratelepíteni a programot." Miután ezt is letöltöttem, és bemásoltam, nem ír ki semmit. Kb. 10-20 mp-ig tölt valami, és utána semmi.

A videókártya driver friss. Tegnap frissítettem. Mit kéne csinálnom? Segítenétek?


Köszi a válaszokat.



2015. jún. 6. 20:19
 1/2 Tengor ***** válasza:

DLL fájlokat sosem töltünk ls és sosem másolgatunk, mert nem tudod ellenőrizni, hogy mi van benne!

Az említett fájlok a DirectX 9 részei. Töltsd le egy DirectX9.c telepítőt és tedd fel!

2015. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszodat! :)
2015. jún. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!