Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a mafia 2?

Miért laggol a mafia 2?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom a játékot az asztalról és betölt utána egyből nagyon akad de ha eltelik 1 perc utána gond nélkül full grafon megy minden. Mitől lehet ez?

2015. jún. 6. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak a Driver (vagy grafikus meghajtó vezérlője) akkor húz fel minden órajelet maxra. Nekem is ez van csak nekem 1-2 másodperc csak.

Ez az energia takarékoság miatt van.

Ami van a procikban is és a VGA-kban is. Talán egy Chipset driverel elérheted, hogy ne kellejen egy teljes percig ezzel várni.

2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem AMD radeon videokártyám van és annak a driverjében hol tudom beállítani?
2015. jún. 7. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem kell állítanod.

Nekem is úgy működik, hogy alapjáraton vissza vesz mindent. Azt akarod, hogy csak a Windows alatt is annyit fogyasszon és melegedjen minden mintha játszanál?

2015. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt azért nem mert akkor folyamatos terhelés alatt lenne
2015. jún. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!