Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 indítási probléma?

Windows7 indítási probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Olyan problémám lenne, hogy Pendrive-on volt rajta a Win7-t és indításkor bent maradt a laptopba így azonnal azt kezdte el bootolni és a telepítő indult el. Azt befejeztem. Kihúztam a pendrive-ot. És utána csak a telepítőt akarta indítani anélkül, hogy be lett volna dugva. Mindig végig megy a windows fájlok betöltése és utána fekete kép. Nem is tudom a windows-t sehogysem elindítani. Meg próbáltam azt is, hogy akkor elnyomok egy javítást, de ott semmi nem történik.. Megoldás, hogy be tudjam kapcsolni a gépet?
2015. jún. 6. 23:14
 1/7 donfetibo ***** válasza:
A biosban állítsd be, hogy a winyóról bootoljon, ha nem megy és nincs javító CD-d akkor sanyi!!! Csináld újra és máskor majd jobban oda figyelsz!!!☺☻
2015. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:

Mentések nincsenek a gépeden ugye?

A telepítővel is próbálhatsz indítás-javítást. Ha 3 próbálkozás után nem javított, akkor szintén a telepítővel a parancssort hívd elő és a Bootrec utasítást próbáld.

2015. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapjáraton vinyoról volt bootolva nem tudom miért indult el pendrive-on. Windows javítás nem máködik. Boot repair windows cuccot próbáltam nem müködik, EasyRE-t próbáltam nem működik, linuxos parancsosors mbr helyreállítást próbáltam, nem müködik, windows javítás nem elérhető csak akkor ha bebootolni akkor tudná folytatni, újratelepítés nem megy. Egyéb ötlet?
2015. jún. 7. 12:45
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
A telepítőt el kell indítani, de attól még nem telepít. Közben választasz, hogy telepítés vagy javítás lesz. Akkor elő lehet hozni a parancssort; mármint javításkor.
2015. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem müködik a parancssor. Előtudtam már hozni, de nem hozza rendbe.
2015. jún. 7. 13:03
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
A bootrec parancsot próbáltad? A telepítő javítás opcióját próbáltad? A helyreállítást?
2015. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a parancsokat próbáltam, nem működött. Ugyanúgy a Windowst akarja telepíteni. Javítással sem működik. Pedig a Windows fent van. Bootolos linuxal néztem.. ott van az csak valamiért a telepítést akarja mindig és a régit nem akarja betölteni.
2015. jún. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!