Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapcsol ki mindig játék...

Miért kapcsol ki mindig játék közben a Laptopom? (Laptophűtőm már VAN. )

Figyelt kérdés

Alig lehet játszani néhány játékkal 10 percet, talán még 5-öt se. Nemrég még úgy volt, hogy ha kikapcsolt a Laptop, akkor ki- és bekapcsoltam a Laptophűtőt, és utána minden rendben volt. Már nem is világít a Laptophűtő (régen viszont világított), alig hűti a gépet, pedig BE VAN KAPCSOLVA!

Ha szükséges, itt vannak a Laptop tulajdonságai:

Acer Aspire 5720G

-4GB RAM

-Nvidia Geforce 8400M GS (256 MB vagy 246 MB)

-Intel Core 2 Duo

-Windows 7 Professional

A Játékok, amelyeknél gyorsan kikapcsol: Burnout Paradise: The Ultimate Box, Terraria, DiRT 1. Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. jún. 8. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy biztos nem terhelődik túl a Videokártya, mert a Walking Dead: Season Two-nál egyáltalán nem kapcsol ki!
2015. jún. 8. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
a laptop nem játékra való.. attól még hogy van laptophűtőd túlmelegedhet sőt ebben a nagy melegben 99% hogy az a baj(nekem a gép is 10 fokkal melegebb átlagban mint szokott pedig azért komolyabb hűtése van mint egy laptopnak).. esetleg egy szervizben kérheted hogy takarítsák ki és pasztázzák újra a lapost az segíthet.. viszont ezt a világított a hűtő most nem világít dolgot nem értem..
2015. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A világítós dolgot úgy értem, hogy a Laptophűtő régen normálisan hűtötte a gépet, és a világítás azt jelezte, hogy be van kapcsolva, de most... be van kapcsolva, de nem világít, szinte nem is hűt, olyan, mintha "félálomban" lenne...
2015. jún. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!