Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha szeretnék saját zenét...

Ha szeretnék saját zenét kreálni akkor milyen programmal érdemes? :'D

Figyelt kérdés

jelenleg sony acid music studio 10-em van + XFER RECORDS SERUM V1.0.1.B3 preset.. Ezek megfelenek vagy mégis mit kéne beszerezni ?:) És ha valaki tud valami jó ingyenes loop-ot az küldene egy linket?

Előre i sköszönöm!:)



2015. jún. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gitár, zongora, dob, oh, de régimódi vagyok...
2015. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá csak a szoba nem elég nagy és így nem oldhato meg és hát.. nem ilyen zenét szeretnék :)
2015. jún. 8. 19:27
 3/6 anonim válasza:

Hali, én Ableton live 9-t használok. Ezeken kívül a legjelentősebb DAW-k (zenekészítő programok) az FL 11 meg a Logic Pro.

Az általad használt programot nem ismerem, illetve nem tudom milyen jellegű zenét szeretnél készíteni, de elektronikushoz az általam említett hármat ajánlom.

De végülis mindegy mit használsz, a lényeg az hogy tudd kezelni.

Ja, és ehhez még nem árt pár VST sem (Sylenth1, Nexus stb).

2015. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ohh.. köszi a sok programot.

illetve ezzekkel a VST-kel tudok csinálni magamnak sajátt loop-ot?

2015. jún. 8. 21:46
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és nekem ez az ableton 9 annyira nem jön be maga a felület vagy nem is tudom.
2015. jún. 8. 21:47
 6/6 anonim válasza:

Lényegében igen, ezek a VST-k virtuális szintetizátorok, szóval ezzel lehet dallamot csinálni. Rengetek féle effekt van bennük stb.

Én szeretem az ableton kezelőfelületét, szerintem letisztult, nekem könnyebben átláthatóbb mint az FL studio-é.

De akkor neked az FL Studio 11-et ajánlom, szinte mindenki FL-el kezdi (én is azt tanultam meg először használni) és rengeteg profi is azt használja. Szóval azt találd meg amelyik neked tetszik :)

2015. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!