Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD készítés avi-ból, hogyan...

DVD készítés avi-ból, hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Van egy menüs DVD iso fájlom.

Ami tartalmazza a filmet angolul.


A képanyagot kicserélném jobb képminőségű videóra, ami avi kiterjesztésű és hozzáadnám a magyar szinkront is.


A videóból mpv vagy m2v formátumot kell, hogy konvertáljak, ezt hogy tudom megtenni?


A 2 db AC3 szinkront is hozzá akarom adni, ezt hogyan tehetem meg?


Ebből ugye kel készítenem VOB fájlokat, azt hogyan tudom megtenni?


És a végén ezt hogyan tudom visszahelyezni az eredeti DVD menükörnyezetébe?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!



#DVD #AC3 #DVD menü #dvd szerkesztés #aviból dvd #aviból vob
2015. jún. 9. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyszerű!

Köszi!

Ezzel máris előrébb vagyok!

Ment a zöld kezecske!

2015. jún. 9. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
ConvertXtoDVD ami jól készít dvd-t. Az avit + a szinkront hozzáadod, és beállítasz egy menüt a convertx-en belül. Ez a régibe gyúrása az újnak szerintem felejtős, én nem cicóznék vele. (A régi dvd-ből kinyerheted a hangot DVD Audio Extractor prg-vel.) Az ac3 most hirtelen nem tudom megy-e neki...
2015. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem nem olyan egyszerű a dolog, és én nem tudok ilyen programot ami egyik DVD-ről átrakja a fő filmsávot a másik DVD-re a menü megtartása mellett (mert most szerintem lényegében erről van szó ) :


AVI-ból DVD készitésére egy fizetős program : convertxtodvd : [link]


Elvileg a fenti program kezeli a hangsávokat is (Ha jól rémlik lehet hozzáadatni plusz hangsávokat). (Ha nem akkor a DVD reauthoring programokkal tudod megoldani a hangsáv gondot)


De aztán amikor vissza akarod rakni a menüs dvd-re az új DVD-t akkor van gond. Szerintem az egészet meg kell csinálni újra, (a meglévő menüket felhasználva) erre pediglen egy DVD reauthoring program kell : vagy a Spruce DVDMaestro : [link] vagy a fizetős DVDlabpro : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen. Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz ez egy egyszerű mutatvány a film visszahelyezése a menü környezetbe, de próbálkoznék vele azért. Aztán ha minden kötél szakad, akkor megfogadom a második válaszadó tanácsát és saját menüt készítek, vagy egyáltalán nem készítek menüt, csak lesz egy dupla hangsávos DVD-m.


Én még arra gondoltam, hogy az eredeti menü megtartását úgy tudnám elérni, hogy a DVD-ből kiszedem a menü filmfájljait és egy általatok ajánlott DVD menü szerkesztővel újra összerakom. Ez elméletben annyira nem tűnik rossz megoldásnak, de majd meglátjuk, hogy gyakorlatban hogyan fogom tudni ezt megcsinálni.


Köszönöm a segítséget nektek!

2015. jún. 9. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
A clone DVD vel lehet ilyet csinálni
2015. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régebben olvastam>>> [link]

De továbbra sem cicóznék vele, hacsak nincs egy erős processzorod.

2015. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most, hogy átfutottam, az ac3 készítése ígéretes...most már kb összeállt a kérdésedre a válasz.
2015. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is olvasgatom a tőletek kapott linkeket, de sajna a munkálatoknak még nem tudok nekiállni.

Mivel, hogy írtam, hogy egy jobb képre szeretném kicserélni az alap DVD képét. Lényegében a jobb kép is az alap DVD-ről származik majd, amiről VirtualDubMod-dal lenyesegettem alulról, felülről a képi hibákat, fodrozódásokat, (mert sajnos voltak ilyenek a videón) amik számomra zavaróak voltak és most jelenleg várom, hogy végezzen a program az avi-ba konvertálással. Mondjuk a hátralévő idő még több, mint két nap, úgyhogy várhatok még. :P De amint megvan, már tudom folytatni a munkát.

2015. jún. 9. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Most már kíváncsi vagyok, mi az a film, ami ennyi munkát megér... :)))
2015. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!