Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már több hónapja hozzá adtam...

Már több hónapja hozzá adtam a Chrome böngészőmhoz az AdBlock nevű bővitményt. Nagyon jó is volt, nem láttam egy darab reklámot sem. De nem rég ismét elkezdte. Mi tehetek? Mit töltsek le?

Figyelt kérdés
[link] csak ilyenekkel találkozok :) :S
2015. jún. 9. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Fogadjunk hogy az után jöttek a reklámok miután letöltöttél valamit?
2015. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld a kurzort rávinni és jobb klikkel meg kell jelenni az AdBlock ablakának, hogy akarod-e hozzáadni.
2015. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem töltöttem le semmit sem..:)) hiába rálépek mindig visszajön és már nagyon elegem van belőle :S ugye macbookom van aztán előszőr safarit használtam, és ott is letöltöttem az adblocktot, de nem igazán használt...majd használtam chrome-ot, és egy idejig jó is volt minden, aztán már megint.. :S
2015. jún. 9. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Használj uBlock Origint, milliószor hatásosabb az AdBlocknál.

De mindenesetre futtass le egy AdwCleanert, Malwarebytest és Hitman Prot is, hátha fertőzött a böngésződ.

2015. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem pont ez a hiba volt ma.

A megoldás: More Tools-->Extensions-->AdBlock-->Remove.

Utána Chrome-ból kilép,gépet ujraindít, AdBlockot feltelepít ÉS MÁR MÜKÖDIK IS!

2015. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most láttam a képet.

A masik megoldás: Add or Remove Programs-->MacCost-ot megkeres és letörül,újraindit.

Nálam is szoktak randomra bejönni a reklámok.

2015. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!