Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó videó vágó, szerkesztő programot?

Figyelt kérdés

Hasonlóra gondolok, mint a microsoft movie maker. Eddig azt is használtam, de már meguntam, hogy szinte minden egyes videót, szerkesztés előtt feldolgozza. Ezzel még különösebb baj nincs is (azt leszámítva, hogy fél óráig tart amíg elkészül), de amikor sikerül elkészíteni és menteném el, gyakran nagyon sokáig tart neki lementeni, és azt hinnétek, hogy a videó hosszú, akkor itt egy példa:

1. egy 1 percnél kevesebb videót kb egy teljes percig ment, ez szerintem rohadt sok.

2. egy 2-3 perceset pedig legalább 5 percig ment.

Tudtok valami jobb programot ajánlani, vagy esetleg ezeket a problémákat hogy lehet kijavítani?


2015. jún. 9. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: ha lehet ugyan olyan könnyen kezelhető programot kérek
2015. jún. 9. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy videó elkészítési idejénél nem számottevő, hogy milyen a program.

Ha jó a géped, akkor megy mint az ágybasz@rás. ha gyengébb a vas, akkor lassan készül el. Ez már csak ilyen.

2015. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donfetibo ***** válasza:

AVS Video Editor

AVS Video Remaker

Power Producer

DVD Movie Factory

Sony Vegas

Nero Vision Xtras - ez magyar

2015. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!