Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legális e vagy nem legális a...

Legális e vagy nem legális a kliens készítés?

Figyelt kérdés

Legális e vagy nem legális a kliens készítés (Minecraft) mert én azt olvastam hogy illegális mashol azt hogy nem foglalkoznak vele de akkor a MesterMc, craftunió, empirecraft, legendary hogy keészült és megkérdeztema mestermc észet írta:Szia! A distribute azt jelenti, hogy terjeszteni, mi nem terjesztjük, nem kérünk érte pénzt. Illetve nem lemásolva lett, hanem továbbfejlesztve (csalás szűrés)?


Nekem csak azért kell kliens mert csináltam egy modolt szervert és ugyebár arra nem mehetnek fel akármien kliensről (nem akarok vele pénzt keresni!).


2015. jún. 10. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

hát...., félig-meddig ez is az is szerintem


ha megnézzük nem olyan license-n(nem olvastam el) van a minecraft hogy sajátot készíthess

de ha teljesen függetlenül írod meg az újításokat, az már más, mert az nem másolás(viszont gondolom az alapját másolják, ami meg nem jó)

elvileg múlt évben a minecraftnál belet az vezetve, hogy nem lehet a szerveren előnyt szerezni pénzért


de van kis millió egyedi kliens/feltört, gondolom ha most te készítesz + 1-et, arra nem fognak csak úgy rá szálni, max. ha sokat keresel vele

2015. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egyértelműen nem, sajnos. Ez sérti a végfelhasználói szerződést miszerint tilos továbbadni harmadik félnek; ergo, nem használhatod a minecraft fájljait és egyéb erőforrásait hacsak aki használja az rendelkezik a minecraft legális másolatával.

Röviden: nem csinálhatsz/használhatsz egyéni klienst, hacsak privátan, haverokkal használod, és mindegyikőtöknek megvan a minecraft.

2017. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!