Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Play áruház, androidos appról?

Play áruház, androidos appról?

Figyelt kérdés

Ha letöltök egy appot -akár PC-ről,akár telefonra közvetlenül- és valamilyen ok miatt ezt az appot törlöm(mert épp nem használom,s nincs hely,vagy törlődik,mert elromlik a telefon,stb),akkor később újra letölthetem,a Playáruházból ingyenesen,ahol azonosítva vagyok(hiszen egyszer már fizettem érte),vagy újra fizetnem kell a fizetős appokért?

Vagyis amit egyszer már letöltöttem fizetőst,és nincs meg,újra letölteném:kell újra fizetnem érte?



2015. jún. 11. 11:56
 1/5 Tengor ***** válasza:
100%
Amikor kifizeted az alkalmazást a fiókod fog jogosult lenni annak használatára. Teljesen mindegy, hogy milyen telefonra töltöd le, amíg a fiók él, és van alkalmas eszközöd a futtatásra, addig használhatod, nem kell többet megvenni.
2015. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm.

De mi van akkor,ha mondjuk a telefonomat lecserélem.S használni akarom azon is,a régin nem(pl egy olyan program,ami az eddigi edzéseimet tárolta)?

Akkor az nem olyan,mint ha kétszer tölteném le?Mert akkor így korlátlanul tudnám az én fiókom miatt mások telefonjára letölteni.

Egyáltalán,ha pl egy app fájlt "átmásolok" egy másik teló hardverére,akkor az is teljes lesz,vagy nem is fut,mert olyan,mint a regisztrálatlan program?

Bocs asok kérdésért!

2015. jún. 11. 12:08
 3/5 Tengor ***** válasza:
100%

Ha telefont cserélsz, akkor a régiből általában törlöd a fiókod, az újat pedig a régi fiókoddal használod. Ha a csere miatt nem kompatibilis a telefonod, akkor szívtad. Persze nem valószínű, hogy visszafelé lépnél egy oprendszert, inkább előre. Az a kevés, akinek meg az a dilije, hogy a régi jobb volt, az vállalja a következményeket.

Mint írtam nem a letöltésért fizetsz, hanem a használati jogért. Ha 100-szor töltöd le, akkor is csak a jogért fizetsz.

A te fiókodnak lesz joga futtatni. Ha 5 telefonon megy a te fiókod, akkor 5 telefon futja használni az alkalmazást. Persze kérdés, hogy néhány 100 Ft-os alkalmazás megér-e annyit, hogy mind a másik 4 felhasználó nézegeti a leveleidet, naptáradat meg hasonlókat.

2015. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben.Köszönöm.

Tehát megnyugodhatok,hogy nem vesznek el a programjaim,hogy ha ne adj I-n valami baja lesz a telefonnak.

Ami még nem világos,hogy az olyan többezer HUF-os programok,amiket letöltök,s nem kell hozzá netelérés;fiókba bejelentkezés nélkül is tudom használni,pl költségvetési,kémiai program, annak ha átrakom a fájljait pl a barátnőm telójára,akkor ott is működik?Hiszen csak a letöltéskor kellett fizetni,de onnantól offline használhatom,nem nézi kié a fiók?

2015. jún. 11. 12:36
 5/5 Tengor ***** válasza:
A telefonon is van egy bejelentkezett fiók, lehet azt is ellenőrizni.
2015. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!