Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha így telepítem újra a...

Ha így telepítem újra a gépet, akkor az alkalmazások, programok futni fognak?

Figyelt kérdés
SSD-re telepítek Windows 8.1 Pro-t,eddig Enterprise volt fent,HDD-n elég sok program,alkalmazás van amiket nem szerertnék újra feltelepíteni,kínlódni vele...(főleg játékok) Ha most a pro-t felteszem,akkor az eddig HDD-re telepített programok ugyan úgy fognak futni mint a régi rendszeren,vagy kompatibilitási probléma lesz?

2015. jún. 11. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mind a két rendszer 64bit,semmi más eltérés nincs,csak egyik Pro másik Enterprise.
2015. jún. 11. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha újratelepíted, semmi eddig fenn lévő és nem újratelepített program nem fog futni.

G.

2015. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a rendszer, csak le vannak tiltva marginálisabb funkciók a kisebb csomagokban, tehát futni fog minden.

Ezt viszont nem teljesen értem. Tehát frissíteni akarsz Enterprise-ról Pro-ra, és közben HDD-ről SSD-re is, vagy HDD-n vannak a programok és eddig is SSD-n volt a rendszer?

Ha csak simán frissíted, akkor nem lesz semmi probléma, de olyat lehetőleg ne csinálj, hogy átmásolod/átklónozod a rendszerdt a HDD-ről az SSD-re, mert az problémákat szülhet.

2015. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálják a klónozást, nem lehet probléma belőle. Egy HDD-ről SSD-re magam által klónozott rendszert használok kb. másfél éve.
2015. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre meg nem is válaszoltam: a programok nem fognak futni, a telepítés így nem megoldható. Klónozni azonban tudod a rendszert, így ugyanaz a rendszer fog az SSD-ről futni, mint ami a HDD-n volt, programokkal, játékokkal és minden mással együtt. Ha mégis újratelepíted a rendszert az SSD-re, a HDD a telepítés idejére legyen lehúzva, különben adódhatnak problémák. Az SSD-n lesz a rendszer, de az indítófájlok rákerülhetnek a HDD-re, ami ha tönkremegy, akkor az SSD-n lévő rendszer nem lesz indítható. Ezért kell lehúzni a HDD-t.
2015. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!