Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A CCleaner registry tisztítójá...

A CCleaner registry tisztítóját használhatom mindent bepipálva?

Figyelt kérdés
Olyan válaszát várom, aki nem csak nyomogat, és tök jó. :))
2015. jún. 11. 18:27
 1/3 belapus ***** válasza:

Igen, de amikor felajánlja, készíts biztonsági másolatot.

Vannak karbantartó programok, amelyek jóval több eltávolítandó bejegyzést tudnak produkálni, de utána valamivel nagyobb az esélye, hogy fölöslegesnek vélnek olyat is, ami nem az.

VirtualBoxban kipróbáltam régebben több ilyen szoftvert.Pontos számokra nem emlékszem már, de amíg a Cc talált 40-et, addig egy másik 100-at, a harmadik 150-et, és volt olyan is, amely több. mint 1600-at (!).Az utolsó esetben csak csökkentett módban tudtam elindítani a gépet, de amikor visszaállítottam a biztonsági másolatból, már elindult rendesen.

A Ccleaner kevesebb találatot mutat, de biztonságosabban használható.

2015. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ccleanerben mindent belehet pipálni, ha parázol, készíts biztonsági másolatott(keresés után felajánlja)
2015. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jún. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!