Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan programot...

Tudnátok olyan programot ajánlani amivel le tudom pucolni a gépemröl a felesleges fileokat?

Figyelt kérdés

50gb a C meghajtóm mérete és egyre jobban fogy a szabad helyem. Folyamatosan frissit a windows és már csak 1,5gb maradt. Van olyan program amivel le lehet pucolni a felesleges fileokat amikre a windowsnak nincs szüksége?

A temporary könyvtárakat mindig üritem.


2015. jún. 12. 14:58
 1/3 Tengor ***** válasza:
CCleaner. Esetleg egy diszk analizátorral érdemes megnézni, hogy mi foglal helyet.
2015. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brenya ***** válasza:

Erre jó a folyamatos frissítés.

Egy megoldás.: [link]

2015. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a frissítés okozza, azokat fontos telepíteni. Melyik mappád nagy a C_n, azt kéne megnézni, pl TotalCommanderrel? Egy átlag Windows7x64 kb 20GB, a Win8 most néztem 13GB frissítésekkel cakk-pakk!

Elrontott dvd írás maradványa-, rendszer-visszaállítási pontok törlése, töredezettség mentesítés, lemezkarbantartó, hibernálás kikapcsolása, ha nem használod, lapozófájl fix-re mondjuk 2024-re (RAM függő)...így hirtelen.

2015. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!