Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet hogy rendszerfájlokat...

Marokmarcsi kérdése:

Lehet hogy rendszerfájlokat töröltem?

Figyelt kérdés

Valami biztos történt, mert a játékok nagyon akadnak, mióta ez történt.

Elkaptam valami vírust, ami miatt Youtube Accelerator és egyéb plusz programok kerültek a gépemre. Sikerült törölni a dolgokata malwarebytes segítségével, de a programok közül én töröltem olyanokat, amik nagyon hosszú szám és betűkombinációkból álltak.



2015. jún. 13. 11:15
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem, ott csak a telepített alkalmazások vannak, rendszeralkalmazások nem. Semmi betűkombinációnak nem kell ottlennie.

Vagy letöröltél egy drivert, vagy még maradt valami malware a gépen. Sajnos a Malwarebytes se töröl mindent.

Én a bátyám új gépét véletlen rosszul loadereztem, egy fake verziót töltöttem le az aktivátorból. Tele lett adwarerel a gép, aztán próbáltam mindent, de nem akartak eltűnni. Elegem lett és reseteltem az egész Windowst.

Ha HomePremium vagy jobb rendszered van, kéne lennie rendszer visszaálltási pontnak. Azzal lehet, hogy meg tudod oldani.

2015. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

7af920ac-a798-4ffd-af57-b97e6744b66c

Ezt és ehhez hasonló nevű dolgokat töröltem.

2015. jún. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!