Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem birok ISO-t mountolni a...

Nem birok ISO-t mountolni a gépemen?

Figyelt kérdés
Win8-am van. Még a Deamon Toolsal sem birok isot megyitni valamit a regeditben kell átállítani csak nem tudom hogy mit és hogy kell.

2015. jún. 13. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy a hkey classes root/openwithprogids-ban kell átállítani valamit
2015. jún. 13. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell a Beállításjegyzékben semmit kotorászni.

Jobb klikk az óra környékén az ikonjára >>> Virtuális eszközök >>> kiválasztod a meghajtót >>> Kép csatlakoztatása >>> betallózod az ISO fájlt >>> egy fájlkezelővel megnyitod a virtuális meghajtót.

2015. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jó
2015. jún. 13. 20:28
 4/6 donfetibo ***** válasza:
Ha van Total Commandered és meg van spékelve ezzel Total.Commander.iso-1.7.9 akkor simán rá klikk a amit akarsz Iso fájlra és onnan kimásold ahova akrod és onnan tudod telepíteni!!!☺☻
2015. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért nem jó, de úgy látszik, a te gépeden másképp működnek a dolgok.

Viszont ha nem jó, akkor telepíts fel egy UltraISO vagy egy PowerISO programot, azokkal biztosan meg tudod nyitni. Telepítéskor mindkét program felajánlja virtuális meghajtó telepítését is, tehát mountolni is tudsz.

2015. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PrometheusDS válasza:
Hali! Találtál már megoldást? Csak mert én is ezzel a gonddal küszködök win 10-en. Daemon tools install sikerül, képfájl csatolás is, de megnyitni nem tudom. "windows nem fér hozzá a lemez tartalmához"
2016. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!