Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozhatja a problémát? Kb...

Mi okozhatja a problémát? Kb két hónapja ráejtettem a laptopomra egy könyvet, (ami talán benyomott valami billentyűkombinációt), és azóta ilyen halvány rózsaszínes lett a képernyő és gyakran lefagy a gépem.

Figyelt kérdés

Azóta volt szerelőnél a gép, de nem tudtak vele mit kezdeni.

A szerviz óta pedig napjába akár többször is beakad a gép. Próbáltam rájönni hogy mi okozza a problémát, melyik program(talán skype), esetleg az, hogy nem hűt rendesen ebben a melegben, de egyik sem, mindig teljesen véletlenszerűen fagy le. Ilyenkor furcsa berregő hangot hallat, nem reagál semmire a gépem. Csak a ki-be kapcsoló gomb hosszú nyomásával, vagy aksi kivételével lehet újraindítani.

Mi lehet a baj? Videokártya hibára gondolok én, de hátha tudtok valami okosat mondani :)



2015. jún. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne valami kontárhoz vidd, hanem tényleg szakemberhez, és akkor tudnak vele mit kezdeni. Ez sérült hardver, nem billentyűkombináció. Ez logikusan kikövetkeztethető, hiszen nem lenne értelme olyan kombináció létezésének, ami rózsaszínre változtatja a képet, meg lefagyasztja a gépet...
2015. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szerlőnél is volt, nem tudom, de én arra tippelnék, hogy a könyvel valami jó ks férget is betelepíthettél.
2015. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a pc távszerviznél.
2015. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!