Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 folyamatos magas...

Windows 8.1 folyamatos magas lemezhasználat, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Teljesen frissen telepített. Csak a videokártya és a hangkártya drivert tettem fel valamint a GTA 5-öt. Nézem feladatkezelőbe és a Szolgáltatásgazda: Helyi rendszer húzza fel 50%-ra, olykor 100-ra is felmegy úgy hogy semmi programot nem futtatok.


GTA 5-öt elindítom és az első 5 percben tökéletesen fut, több fps mint win 7 alatt, de az 5 perc után elkezd pörögni a winyó mint az állat, a játék egy nagy adag szaggatás után crashel. Rögtön nyomok egy feladat kezelőt és hát az előbb említett szolgáltatásgazda húzza 100-on.


Nem tudom hogy ez mi lehet win 7-en nem volt ilyen.



#Windows 8.1 #lemezhasználat #szolgáltatásgazda
2015. jún. 15. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen.

Esetleg one drive regisztráció, szinkronizáció megy?

Esetleg a memória kevés, és swappel.

2015. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy háttérfolyamat,vagy maga a játék okozhatja a problémát.túl magas processzorhasználatot általában, egy háttérben futó alkalmazás (folyamat) szokott okozni.ha nem a rendszerhez tartozik a folyamat akkor állítsd le.majd még írok.
2015. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De játék nélkül is húzza. És nem a procit hanem a merevlemezt. Nem csinálok semmit, semmilyen programot nem futtatok, de úgy is felmegy random 80-100%-ra is.

Így vissza kellett raknom a win 7-et ezzel nincs ilyen gond.


OneDrive szinkronizáció szerintem nem volt.

2015. jún. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!