Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet legálisan letölte...

Honnan lehet legálisan letölteni a Windows8-at? (iso fáljba kéne, hogy bootolhassak a pendriveval, bootolni tudok) Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval merevlemezcserere volt a gépembe, csak újra kell telepíteni a gépet amit otthon is el tudok végezni.

A Product key is megvan a laptop hátulján.

Csak egy tiszta W8 kell ami kéri a product key-t meg mindent.

Alapból W8 volt rajta amikor megvettem, a boltban (fél éve).

Nincs biztonsági mentésem :(.

Ha megveszem a gépem akkor a product key-vel a W8-at is mellévettem és bárhányszor újratelepíthetem?



2015. jún. 15. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha volt hozzá oem windows akkor az adott pc-re korlátlanul újratelepíthető.

[link]

Azt hiszem itt megteheted, hogy letöltöd.

Egyébként torrent oldalról is beszerezheted az msdn-s verziót (az is ugyanez) és megadhatod a kulcsot. Legális lesz az is!

2015. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
2015. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen kössz sikerült!

A gép nem kért licenszkulcsot semmit.

Csak amikor feltelepíttem a W8-at a gépházban Windows aktiválása , interneten aktiváltam és kiírta, hogy sikeres és minden rendben....

Tehát az oem alapján azonosított.

Ja és a Windows 8-at a microsoft windows ról töltöttem le szóval minden legális és ez jó :)

Köszi

2015. jún. 16. 11:02
 4/5 A kérdező kommentje:

Még valami:

A laptopot úgy vettem a (Media Markt), hogy W8 volt rajta.

A hátán nem találtamm licenszkulcsot (lehet belül van), de nekem azt mondták (nem a gyakorin) hogy nem is írják rá hanem OEM alapján azonosít.


Szóval ha volt egy W8-as gép (eredeti bolti) amin kicserélték a Merevlemezt (HDD)

és rá szeretnéd tenni újra a rendszert csupán le kell töltened egy iso-t és feltelepíteni

a gép mindent elintéz (a licenszkulcsot se kéri, bele van égetve a biosba) csak aktiváld telepítés után a neten 1 perc 1 kattintás...

2015. jún. 16. 11:08
 5/5 anonim válasza:

innen letudod tölteni:

[link]

A letöltés magától elindul.

2015. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!