Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam bankkártya tulajdonos...

NeoXeR kérdése:

Steam bankkártya tulajdonos hitelesítés help?!

Figyelt kérdés
Otp s mastercard bankkártyám van de az otp felületén nem találok semmilyen 2 összeget amivel felruháztak volna (amit meg kell adni) tudnátok segíteni?
2015. jún. 15. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is akarsz csinálni? Vásárláshoz nem kell ilyesmi, pénzvisszafizetés pedig steam walletba adja, szóval szerintem nagyon eltévedtél.
2015. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg csak dombornyomott kártyát, vagy Paypalt tudsz használni Steamen. Nem az a probléma?
2015. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Penzt toltottem fel es ez az egyik feltetele a piac hasznalatahoz a 30 napon kivul
2015. jún. 15. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így nem igazán érthető.

-Dombornyomott kártyád van, vagy nem?

-Paypal, vagy bankkártyás fizetés?

-Mit kell megadni?

-Hol kerested?

2015. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dombornyomott kartyam van es toltottem fel 10 eurot eloszor. Rendben azt hozza adta. De amikor valamilyen targyat el akarok adni a piacon nem engedi mert amikor ugye uj bankkartyaval fizetunk hitelesiteni kell hogy te vagy a tulajdonos. Ranyomok hogy hitelesites es azt irja hogy ket veletlenszeru kis osszegu felhatalmazast vegeztek az uj fizetesi modomon es ennek az osszegeit kene megadnom
2015. jún. 15. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, várj holnapig esetleg, vagy állítsd be, hogy kapj SMS értesítést az utalásokról, ott valószínűleg egyből kiírja. Egyébként alapértelmezette Steam accountra tölti az eladott cuccok árát, nem? (És csak 5 Eurónként tudod átutalni magadnak).
2015. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van esely arra hogy paypal al mukodike normalisan?
2015. jún. 15. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Sose hallottam ilyenről... De lehet, szimplán nem emlékszem, mert már régi Steames vagyok. Nézd meg az online bank felületen a zárolt összegeket, valamint a tranzakciókat is.


Hétköznap, tudtommal, a bankok bezárta után (vagy talán már 4 óra után) végzett tranzakciók nem kerülnek át a számlatörténetbe, csak zárolásba. Hétvégén pláne. A zárolásokat a Lekérdezések -> Számla részletes adatai-nál tudod megnézni alul. De az minden friss utalásodat tartalmazza, tehát ha a Steam-esen kívül is volt más összeg, nem fogod tudni megnézni.


A korábbi tranzakciókat pedig a Számlatörténeten belül nézheted meg, ha már zárolásból átkerült oda. Ott azért részletesen leírja, hogy mikor, kinek, mennyit.


SMS-értesítést beállítani az utalásokra úgy tudom, pénzbe kerül.


Egyéb esetben a Paypal valóban jó megoldás. Én Steam-en felváltva használom a kártyámat és a Paypalt is, mert van, amikor az egyiket nem hajlandó elfogadni, főleg, ha épp külföldön vagyok vásárláskor...


De Paypalre való regisztráció során is van valami hasonló hülyeség, mert lefog 400 Forintot a kártyádról, amikor hozzákapcsolod, és ennek az utalásnak a tranzakciószámának az utolsó 4 karakterét kell megadnod, ha jól emlékszem.

2015. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jól jönne egy konkrét válasz is mert nekem is ez a problémám
2016. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 ahhoz konkrét kérdés is kell, de ne ide kommenteld, hanem újat nyiss.
2016. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!