Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Actionnel ha felveszek mindig...

Actionnel ha felveszek mindig leáll a felvétel, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
7x próbáltam meg felvenni egy videót, és vagy akadt (Frapsnél) vagy leált ,1-8 mpnél (Action!-al) vagy felvette, csak a Camtasia Studioba, ha vágni akartam, ahogy teljes képernyős módba raktuk a fifát, egyből szürke telt képernyőt kaptunk végig. (Camtasia Screen Record) Valami tanács, segítség, illetve valami ajánlat (program)?

2015. jún. 15. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Én is Action-el veszek fel videót, de ilyennel még nem találkoztam. Szerintem a Camtasia Studio-val van valami gebasz. YouTube-on keress rá, hogy [Mirillis Action full version download tutorial] (vagy valami ilyesmi), és töltsd le a full verziót! (ha megvan a full akkor ezt nyilván ne csináld meg :D) Ha megvan, akkor ugyanígy szedd le a Sony Vegas Pro 12, vagy 13, esetleg régebbi verziót, az sokkal jobb lesz! Én ahogy már fent írtam, Action-t, és Sony Vegas Pro 13-at használok, és semmi gond! Még azt megírhatnád, hogy milyen OP rendszer van a gépeden, lehet, hogy ha azt tudom, többet tudok segíteni! :)
2015. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
win 7 64 bit
2015. jún. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!