Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 pc játék mentés hova?

GTA 5 pc játék mentés hova?

Figyelt kérdés
Hova ment a játék mert nekem nincs olyan mappám amibe a mentések lennének.Pedig amikor elkezdem a játékot akkor onnan kezd ahol abba hagytam.Lehet az a gond hogy nem a fő meghajtóra telepítettem?Megoldás esetleg azon kívül hogy telepítsem a fő meghajtóra.

2015. jún. 16. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Első google találat: [link]
2015. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igaz semmit nem segített mert ahogy írtam nincs mentés mappa.
2015. jún. 17. 06:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Újratelepítettem a gépet, és elveszett a mentésem, viszont nem találom én sem a mappát. Neked sikerült megoldani?
2015. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 trickentrack válasza:
100%
Egy rejtett mappában van amit így tudsz elérni: C:\ProgramData\Socialclub\RLD!\271590
2015. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám, nekem a D./-re van telepítve a játék. de mikor a C:/.t leformáztam és ujraraktam a win-t. Kezdhettem előről a játékot.... az a sejtésem h a C-re ment...
2015. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló írta az elérési utat. Ott nekem sok file van Pl SGTA500001, SGTA500015, mindkettőből van 2. az egyik az bat file. ha ezeket kimentem majd ujratelepítés után visszateszem akkor meg lesz a mentés is?
2015. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!