Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-es gépen megjelent, hogy...

Win7-es gépen megjelent, hogy windows 10 frissítére lehet regisztrálni. Mi történik ha nem regisztrálok? Később megtehetem?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg az,ha most nem jelzem,akkor elesek az ingyen frissítési lehetőségtől?


Mit takar az ingyen frissítés? Olyan win10-et kapok,ami onnantól bármeddig ingyen frissíthető,mintha rendes win10-et vettem volna, vagy korlátozott ideig lehet majd frissíteni ezt a verziót?


2015. jún. 17. 14:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés,ha megjelent ez a kérdés,az már azt jelenti,hogy le is lehet töltenem a win10-et a regisztráció után?
2015. jún. 17. 14:36
 2/9 Molyolo ***** válasza:
Még nem lehet letölteni ha jelentkezel rá majd kapsz emailt. De ha meg is jön én várok vele kb. fél évet mert az elején buknak még ki a hibák.Ha már stabil lesz akkor telepítőlemezről tiszta partícióra az igazi.
2015. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

A Windows 10 hivatalos megjelentésétől számított 1 évig lesz lehetőséged igényelni az ingyen frissítést.

Utána életfogytig használhatod ingyen.


De mint az előző is mondja, jobb megvárni, hogy esetleg milyen gyerekbetegségekkel küzd majd.

Mert a Windows 10 korábbi változatra való Downgrade tuti körülményes lesz majd.

2015. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó,de ez a jelentkezés olyan csak,mint pl a gmail meghívó volt anno,hogy az elején csak azok kapnak értesítést akik előre jelentkeznek,azok tudnak frissíteni?

Idővel viszont mindenkinek megjelenik az update részében?

Vagy ha nem regisztrálok rá akkor nem is jelenik meg updateként?

Illetve amit eredetileg is kiérdeztem,hogy ezt most teljes verzióval egyenértékű változat lesz, ugyanúgy lehet később frissíteni, nem csak egy évig. Mert ugye van egy időkorlátozás,de az most az átváltásra vonatkozik csak vagy arra is,hogy meddig frissíthető majd az új rendszer?

2015. jún. 17. 14:49
 5/9 A kérdező kommentje:
P.O.C válaszát nem láttam,de amire nem kaptam tőle választ,arra továbbra is várom a válaszokat.
2015. jún. 17. 14:50
 6/9 Tengor ***** válasza:
Mindez a jogtiszta Win 7-8 használókra vonatkozik. Arról nem szól a történt, hogy mivel fogja szankcionálni a lopott rendszert frissítőket az MS.
2015. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az rendben van.

Ami a kérdés továbbra is még,hogy ha most nem regisztrálok rá,akkor is megkapom automatice frissítésbe(ha frissítek),csak később??

2015. jún. 17. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Windowst biztos nem frissítenék főverzióról másik főverzióra. Még azt is nagyon bénán kezelni, amikor apró biztonsági frissítések jönnek, hát még ez milyen szép eredményeket produkálna...
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem regisztrálsz nem kapsz frissítést. De ezt mondom 1 évig megteheted.

Mi is csak annyit tudunk, amit a róla megjelenő cikkeben a olvasni. A gyakorlati tapasztalat még hiányzik, mert egyelőre nem adták ki a Windows 10 -et hivatalosan.

2015. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!