Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 8.1 miért nem engedi...

WINDOWS 8.1 miért nem engedi (32bit/64bit)? (többi lent)

Figyelt kérdés

Windows 8.1 Pro operációs rendszerem van 32 bit-es 6 GB ram-mal és a processzor 64x biten alapul.... Mivel a proci is 64x bites meg, hogy kihasználjam a 6GB ram-ot rátettem volnaa 32x bites rendszerre a 64x bitest... Letöltöttem ki is írtam CD-re és mikor elinditanám azt írja hogy enm kompatibilis.. ilyenkor mit csináljak?

ahonnan leszedtem: [link]



2015. jún. 17. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért nem dobja be mert a CD-ről kell bootolni és a Basic I/O System pedig nem egy merevlemezkezelő.
2015. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem bocs én rontottam el...... CD-ről van bootolva de nem dobja be. nem tudom mit kéne csinálni.
2015. jún. 17. 23:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit nem dob be?
2015. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de össze vissza beszélsz.

Egyik pillanatban közlöd, hogy kiír valamit a telepítő, másikban meg hogy "nem dobja be". Akkor most mi a rák van?

Amúgy a Windows az tud olyat csinálni, hogy valamiért saját magát akarja frissíteni, aztán rájön, hogy 32 bitest nem lehet. Tiszta telepítést kell választani, de nem tudom pontosan hogy hívják ezt.

Végső esetben csinálj egy Linux bootolható pendrive-ot, és Gparted-del formázd a lemezt, az legalább nem olyan bugyuta, mint a Windows partícionáló.

2015. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha kiválasztod, hogy a telepítőt bootolja, onnan már szinte csak a tovább gombot kell nyomogatni. Nem értem, hogy hol akadtál el. Mit nem hoz be?
2015. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!