Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kifagy a lobbyban a payday2....

Kifagy a lobbyban a payday2. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben volt a játékkal, de ma reggel óta kifagyok a lobbyban a payday2. Újratelepítettem a steamról, de nem változott a helyzet. A játék mappájából feltelepítettem a kiegészítő programokat, de semmi. Mivel a steamos indítás esetén nem kaptam hibaüzenetet ezért elindítottam a mappából, de úgy se érkezett hibaüzenetet. Neten olvastam, hogy ilyen hiba sok embernek fen áll, de csak néha fagynak ki, nem állandóan mint én. Valaki tudd erre megoldást?

2015. jún. 18. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem használsz semmilyen módot a játékhoz (Hoxhud stb...)?

Sok mód esetén dobálhat ki a játék, vagy éppenséggel fagyhat a játék.


Ha nem használsz módokat, akkor a Steam könyvtáradon belül kattints a játékra jobb egérgombbal (a listában), tulajdonságok, Helyi fájlok, és ott a helyi fájlok épségének ellenőrzése gombra kattints.


Ha mindent rendben talált a scan után is, akkor passz.

Még annyi ötletem lenne (nem tudom mennyire tudsz angolul) ha itt gyakori kérdésen nem tudná senki a megoldást, akkor írd ki a Payday 2 steam közösségébe ugyanezt angolul. Ott nagyobb a valószínűsége, hogy tudják a választ a problémádra.


~ Remélem, segítettem!

2015. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem használok semmilyen módot


ott már beszéltem pár emberrel és úgy vettem észre h ilyen kifagyás minden 3-ik embernél fent áll....

2015. jún. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!