Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Anyukám vandálkodott a gépemen...

Anyukám vandálkodott a gépemen, ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Most takarítjuk a gépet mert rákerült mindenféle nemkívánatos program, ő meg úgy gondolta nekiesik a program files mappáknak. Kitörölt olyat, hogy ATI meg ATI technologies. Fogalmam sincs mi ez, a telepített programok között ott van. Ez valami fontos dolog volt es tulajdonképpen most ment tönkre a gépem vagy helyrehozható a kár?

#ATI #ATI technologies
2015. jún. 19. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Videókártya driver. És ilyentől bebaszna, ha tönkremenne a géped hardveresen. Legjobb lenne, ha újratelepítenéd az egész windowst.
2015. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat ez biztató. Nem tudom mondjuk letölteni újra? (Lehet hulyeseget kérdezek de nem vagyok túl jártas a témában)
2015. jún. 19. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Újra tudod rakni, de ha tele van spywarrel meg minden szarral a gép akkor jobb lenne újratelepíteni az egészet.
2015. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Újratelepítés.
2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Valami olyanról is olvastam, hogy vissza lehet állítani a gépet egy korábbi állapotra. Esetleg az is megoldás lenne?
2015. jún. 19. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Megoldás, ha csináltál a korábbi állapotról képet. De tényleg a legegyszerűbb az újratelepítés, 20 perc alatt megvan akkor is, ha beleszámolod a különféle driverek letöltését.
2015. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hát köszönöm a válaszokat. Újratelepítést en is tudok vagy bízzam szakemberre?
2015. jún. 19. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve a "jártasságodat" célszerűbb lenne legalább egy ismerőst megkérni aki már csinált ilyet. Nem pilótavizsgás, de vannak buktatói!
2015. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké :) nagyon szépen köszönöm :)
2015. jún. 19. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Újratelepítés után anyukád max a böngésző közelébe mehet. Ez nem egy spejz, amiből kidobhatsz mindent, amiről nem tudod, hogy micsoda.
2015. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!