Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 HomeP. Eredeti...

Windows 7 HomeP. Eredeti telepítő lemezem "nem működik", de van aktív érvényesítő kódom hozzá. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Laptopomon eredeti windows 7 home premium op rendszert használok, de a telepítő lemezt nem olvassa be a gép (kicsit karcos is, sajnos), de a kódom hozzá természetesen meg van. Ha letöltök egy win7 op rendszert valahonnan és aktiválom a kapott kóddal akkor az hogy viselkedik? Garancia már nincs a laptopomhoz, így csere nem lehetséges.

2015. jún. 20. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad lemásolni a lemezt? Nekem volt hasonló problémám, és sikerült lemásolni, utána jó volt az új.
2015. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
berakom a gépbe, de ki se jelzi hogy bent van a lemez, tokban volt és a szélén lett egy szép karcolás szerintem kuka teljesen
2015. jún. 20. 13:40
 4/8 fersk ***** válasza:
A kód a lényeg, nem a lemez. Nyugodtan töltsd le az MS honlapról és aktiváld a kódoddal.
2015. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem engedi letölteni mert hogy ez a kód regisztrálva van egy recoveryhez... valaha volt recovery lemezem a géphez de nem használtam (HP)
2015. jún. 20. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyéb helyről is megpróbálhatod. nCore?

MSDN jelzésű legyen, és a volt oprendszerrel azonos verzió. Múltkor a vaterán szereztem be egy telepítőt, árulták a gépet, hozzá a DVD-vel, és volt olyan rendes az eladó, hogy ISO-ban feltöltötte nekem. Próbálkozz...

2015. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amíg valamilyen úton meg lehet oldani mellőzném az ncor-t. Egyenlőre megpróbálkozom a Microsoft-nál hátha feloldják a kódomat ugyanis a recovery nincs használatban, nem is volt.
2015. jún. 20. 18:01
 8/8 A kérdező kommentje:
MSDN? valaki kifejtené?
2015. okt. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!